Quick Banner 85*200

Quick Banner 85*200

Quick Banner Teslim Süresi, Fiyat bilgisi için +90 554 498 18 78

Sipariş Ver
  • Paylaş:
Kurulduğunda kapladığı alan :    200cm yükseklik - 85cm genişlik - 40cm derinlik
Dijital baskı alanı     : 200cm yükseklik - 85cm genişlik

Kullanılan baskı tekniği

: Yüksek çözünürlüklü mid solvent boya, silinip temizlenebilir
Kullanılan baskı malzemesi : Pürüzsüz yüzeyli avrupa vinil
Dijital Baskı : Deforme olmaz, kenarlarından kıvrılmaz, baskısı solmaz ve akmaz
Konsrüksiyon Materyali : Tamamı alüminyumdan üretilmiştir.
Mekanizma Özelliği : Tamamı alüminyum, alttan ve üstten baskıyı sıkıştırarak gerdirir
Aydınlatma : Yok
Taşıma çantası seçenekleri : Branda taşıma çantası (fiyata dahildir)
Standart (branda çanta) ölçüleri : Yükseklik 3cm, Derinlik 6cm,  genişlik 82cm
Stand ağırlığı baskısız : 1 KG
Stand ağırlığı baskılı : 2.5 KG
Kurulum ekipmanları : Kurulum için bri ekipman kullanılmaz tamamı geçme sistemi ile üretilmiştir.

 

Quick Banner Nedir? Nerelerde kullanılır?

Quick Banner seminer, fuar ve diğer organizasyonlarınızda elinizde dahi hafifçe taşıyabileceğiniz, yer kaplamayan ve kolay kuruluma sahip bir üründür. Hareketli olmasıyla birlikte, esnek bir banner tutucudur. Quick Banner sayesinde afişinizi,bannerınızı veya brandanızı asmak için ekstra bir tutucuya ihtiyaç duymazsınız. Bu ürün ile istediğiniz boyutlardaki afiş ve bannerlarınıza ayrıca çerçeve almanıza gerek kalmaz.  Afişinizin üstüne ve altına dahil olan ince uzun çubuklar sayesinde çok küçük mandalsı yapı sayesinde tutturulur. QuickBanner çantası ile küçük ve şık bir tasarım sunar. En çok kullanılan, tercihedilen ve pratik görülen hazır reklam ürünlerindendir.

Bu ürün L biçiminde olduğundan L Banner olarak da bilinmektedir.Hafif, ekonomik bir üründür ve bir çok farklı boyutları mevcuttur. Kullanılan baskı materyali dijital baskılı vinil (branda), ürün materyali de alüminyumdur. Çerçeve ve çubukları alüminyumdan üretilmiştir. Bir Quick Banner ürün gurubu içerisinde bir adet çubuk bulunmakta olup, kırılımlı ve tutacaklara sahiptirler.

QUICK BANNER ÜRÜN DETAYLARI VE KURULUMU

Quick Banner 45saniyede tarafınızdan manuel olarak kurulur. Kurulum kılavuzu tarafınıza MikDisplay tarafından gönderilmektedir. L Banner çubuklarının iki ucu da banner’ıniki tarafından tutar. Zemine yakın olan çubuk yere paralel olarak çubuklar içerisindeki lastik sayesinde kırılır/bükülür. Bu sayede banner çubuktan rahat bir şekildedestek alarak ayakta durur.

Tercih edilen bu ürünümüz kapalı alandaki organizasyonlarınız için daha fazla tercih edilmektedir. Açık havalardaki rüzgarlı ortamlarda genellikle hafif kaldığından, açık havalarda kullanılması önerilmez. Daha çok sahne ortamlarında sahne kurulumu esnasında quick banner sayesinde zamandan tasarruf edersiniz.

Mik Display olarak sizlerin diğer organizasyonlarınız içinde çözümler üretmekteyiz. Özellikle fuarların vazgeçilmezlerinden stand ürünlerimizle ürün yelpazelerimizi genişletmekteyiz. İncelemek için Tıklayın. Quick banner ürünlerimizin diğer boyutlarını incelemek isterseniz tıklayabilirsiniz.

MİK DİSPLAY KİMDİR?

Mik Display, Ajans MİK çatısı altında uzun yıllar faaliyet gösteren bir offline ajans olmakla birlikte, baskılarınızın ayrıca tasarımlarını ve baskı sürecini de ürünlerden harici üstlenebilmektedir. Offline ve geleneksel mecranın dışında dijital alandaki tecrübe ve yönetimleriyle sektörde aktif rol almış isimlerdendir. Süreli yayınlar mecrasında bir çok firmayı ve pazarı bir araya getirmiş olan Ajans MİK, display ürünler üzerine de sizlere destek vermektedir.


E-Mail List

Kayıt olun kampanyalardan ilk siz haberdar olun.